Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Profil spoločnosti

Vitajte v e-shope spoločnosti NEKI s.r.o.

Spoločnosť NEKI s. r. o. Košice je mladou spoločnosťou na slovenskom trhu od roku 2016. Zastúpenie našej spoločnosti ponúka skúsenosti, ktoré sme nadobudli pôsobením v oblasti kancelárskych potrieb počas viac ako 15 rokov. Sme dodávateľom kompletného sortimentu zariadení pre kanceláriu, vizuálnej techniky, papiera, kancelárskych potrieb, počítačového príslušenstva, spotrebného materiálu pre tlačiarne, občerstvenia, hygieny, obalových a baliacich materiálov a kartónových krabíc.

 

Náš sortiment zahŕňa širokú škálu výrobkov pre zabezpečenie potrieb každej kancelárie ako sú papiere všetkého druhu ako sú xeroxový, faxový, tabelačný, plotrový, kotúčiky etikety, baliaci, pauzák ďalej písacie potreby od pier na denné používanie po reprezentatívne, ktoré môžu byť potlačené Vašim logom, rôzne druhy šanónov, euroobalov, rýchloviazačov a iných systémov na odkladanie a archiváciu Vašich dokumentov, obálky bez potlače a s potlačou, obyčajné, okienkové, samolepiace, vzorované, reprezentatívne. Náš sortiment zahŕňa manažérske potreby, organizéry, plánovacie systémy, prezentačné pomôcky, flipcharty, tabule a príslušenstvo k nim, drobné zariadenia ako sú skartovačky, zariadenia na laminovanie, hrebeňovú väzbu, termoväzbu, elektronické diáre, kalkulačky, elektronické popisovače. Nemôžeme opomenúť doplnky na pracovný stôl, ako sú dierovačky, zošívačky, stojany na perá, písacie podložky, ergonomické podložky pod myš, klávesnicu, otočné kĺbové stojany pod telefón, fax alebo monitor Vášho počítača. Široký sortiment týchto položiek ponúka možnosti farebných kombinácií podľa predstáv a dizajn manuálu Vašej spoločnosti.

 

Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkaZákazníci u nás môžu nájsť všetky produkty a služby na jednom mieste, v čo najkratšom čase a za čo najlepších podmienok.

Intenzívne sa venujeme aj reklamnej potlači - papierové tašky, kartónové krabice, potlač reklamných a darčekových predmetov, potlač pier a mnoho ďalších. Ponúkame Vám možnosť potlače na základe Vašej individuálnej požiadavky. Je pre nás novou výzvou, ktorú radi privítame. Poradíme Vám s technickým riešením, návrhom dizajnu a zadarmo Vám spracujeme cenovú ponuku. Náš tím odborníkov Vám je k dispozícii každý pracovný deň od 08:00-16:00.

Náš servis je komplexný a zahŕňa aj zásobovanie. Naša spoločnosť disponuje vlastným vozovým parkom, ktorým dokáže pokryť plynulý chod zásobovania v rámci celej SR. Štandardný tovar distribuujeme našim zákazníkom do 24 hodín od prijatia objednávky. Ponúkame možnosť dodávky priamo „na stôl“ zákazníka.

 

Našou víziou je stať sa úspešnou a konkurencie schopnou spoločnosťou so stabilným postavením na slovenskom trhu. Veríme, že kvalitou služieb, profesionalitou, poradenstvom, orientáciou na zákazníka, lojalitou a hlavne spokojným zákazníkom si naša spoločnosť vybuduje stabilné postavenie na slovenskom trhu a bude patriť medzi najlepšie na trhu. Každý zákazník je pre nás dôležitý a jedinečný s inými potrebami a požiadavkami.

 

... už ste sa rozhodli nakupovať u nás, alebo stále váhate?

 

Obchodné zastúpenie a distribučný sklad sa nachádza v Košiciach na Južnej triede 78, kde Vás radi uvítame. Neváhajte nás kontaktovať na našej e-mailovej adrese objednavky@neki.sk, alebo na čísle 055/677 03 94, resp. 0905 797 046.

 

Kontaktujte nás a spoločne nájdeme riešenie.

 

S NEKI zariadite Vašu kanceláriu kvalitne a rýchlo...