POMOC KLIENTOM

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

DOPRAVA

V našich skladových priestoroch evidujem cca. 1500 skladových položiek od tých najlacnejších obalov na báze HDPE fólií až po položky určené na luxusné resp. náročné balenie tovaru.

Štandardný, dostupný tovar skladom,  distribuujeme našim zákazníkom v rámci Košíc a blízkeho okolia grátis. do 24 hodín od prevzatia objednávky.

Dodávky mimo mesta Košice riešime individuálnou dohodou so zákazníkom so zachovaním min. objednávky nad 100€  rozvozom – našim vlastným vozovým parkom, alebo špedičnou službou (platená služba).

Nakupujte s nami u nás a spravte Váš biznis úspešnejším a atraktívnejším.

PLATBA

Možnosti platby

  • v prípade rozvozu našim vozovým parkom až priamo k Vám – hotovosť & karta
  • pri objednaní cez e-shop – dobierka, alebo vklad na účet
  • osobný odber – hotovosť & karta
ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

Máte špecifické požiadavky?

Vieme, že každý klient má svoje vlastné, individuálne potreby, a tak k nim aj pristupujeme, čo sa odzrkadlilo na našej ponuke.

Našim zákazníkom ponúkame službu návrhu dizajnu a výroby kartónových a lepenkových krabíc a obalov podľa individuálnej požiadavky zákazníka. Ponúkneme Vám najvhodnejšie riešenie, ktoré bude vyhovovať priamo vašim potrebám, tak z pohľadu ceny, ako aj kvality. 

V prípade zákazkovej výroby Vám radi poradíme s najvhodnejším technickým riešením, ktoré bude vyhovovať priamo vašim potrebám, tak z pohľadu ceny, ako aj kvality.

Pre zostavenie cenovej ponuky pre kartóny a krabice od Vás potrebujeme:

  • rozmery krabice  – L x B x H (dĺžka x šírka x výška) – najlepšie vnútorný rozmer,
  • materiál, z ktorého má byť krabica vyrobená (mikrovlna, trojvrstvová, päťvrstvová lepenka) alebo účel použitia, aby sme mohli určiť najvhodnejší materiál na výrobu,

  • požadované množstvo,

  • bližšie špecifikáciu tlače: ak už máte definovanú finálnu podobu tlače, pošlite nám náhľad v tlačovej kvalite v krivkách, najlepšie formát pdf; ak nemáte k dispozícii náhľad, špecifikujte bližšie samotnú tlač – farebnosť, veľkosť tlačené plochy a umiestnenie tlače na krabici,
  • telefón a e-mail pre lepšiu vzájomnú komunikáciu

Navrhneme optimálne riešenie a grátis Vám spracujeme cenovú ponuku. Náš tím odborníkov Vám je k dispozícii každý pracovný deň od 08:00-16:00.

Neváhajte nás kontaktovať skrz kontaktný formulár.

INDIVIDUÁLNA POTLAČ

Chcete sa odlíšiť pred konkurencie? Chcete aby Váš produkt vynikol originalitou balenia? 

Individuálna potlač je svojou originalitou pre Vás ideálnym riešením. Pomôžme Vám so spracovaním grafického návrhu, zabezpečíme potlač s dodaním až priamo k Vám.

Produkty z našej ponuky s reklamnou potlačou ako sú PIZZA krabice, papierové tašky, kartónové krabice, drobné darčekové krabičky, pokladničné bločky, to go poháre sú súčasťou nášho servisu pre Vás.

KDE NÁS NÁJDETE?

Obchodné zastúpenie a distribučný sklad sa nachádza v Košiciach na Južnej triede 78, kde Vás radi uvítame.

Ak dávate prednosť osobnej návšteve, radi Vás privítame v našej kamennej predajni, kde Vám naši zamestnanci poskytnú poradenstvo a budú nápomocní pri Vašom nákupe.

Neváhajte nás kontaktovať na našej e-mailovej adrese objednavky@neki.sk, alebo na čísle 055/677 03 94, resp. 0905 797 046.

Sme radi, že nakupujete u NÁS a s NAMI.

Nákup vybavíte rovnako pohodlne aj z domu na našom e-shope.

INFORMÁCIE O NÁS

KONTAKTUJTE NÁS