Pár slov o nás

Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka. Zákazníci u nás môžu nájsť všetky produkty a služby na jednom mieste, v čo najkratšom čase a za čo najlepších podmienok.

Milujeme to, čo robíme

a našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka. Zákazníci u nás môžu nájsť všetky produkty a služby na jednom mieste, v čo najkratšom čase a za čo najlepších podmienok.

Ponúkamé širokú škálu

výrobkov pre gastro, kancelárskych potrieb, počítačového príslušenstva, spotrebného materiálu pre tlačiarne, občerstvenia, hygieny, obalových a baliacich materiálov a kartónových krabíc.

KVALITNÉ PRODUKTY

O našom obchode

Spoločnosť NEKI s. r. o. Košice je mladou spoločnosťou na slovenskom trhu od roku 2016. Zastúpenie našej spoločnosti ponúka skúsenosti, ktoré sme nadobudli pôsobením v oblasti kancelárskych potrieb počas viac ako 15 rokov. Sme dodávateľom kompletného sortimentu zariadení pre kanceláriu, vizuálnej techniky, papiera, kancelárskych potrieb, počítačového príslušenstva, spotrebného materiálu pre tlačiarne, občerstvenia, hygieny, obalových a baliacich materiálov a kartónových krabíc. 

Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkaZákazníci u nás môžu nájsť všetky produkty a služby na jednom mieste, v čo najkratšom čase a za čo najlepších podmienok.

NAŠIM HLAVNÝM CIEĽOM JE SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA.

2016
ROK VZNIKU
2000+
SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI
15
SPOLUPRÁCA S FIRMAMI
2
FIREMNÉ SÍDLA
10
NÁŠ TÍM
8000+
PREDANÉ PRODUKTY